Konsultuojame nemokamai. Tel. +370 5 278 89 02 , E-mail. info@retail-media.lt

Naujos Sensodyne dantų pastos pristatymas

Naujos Sensodyne dantų pastos pristatymui UAB “GlaxoSmithKline Lietuva” įmonė pasirinko MIX projektą ekranų prie kasų tinkle Maxima.

Daugiau informacijos apie Retail-media MIX projektą prie pardavimo kasų (prekybos centruose Maxima Lietuvoje ir Latvijoje) jo galimybes bei naudą, galima rasti čia.

Tegul Super pagalbininkai dirba Jums!

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. užsakymu sukurti ir pastatyti Multi Brand stovai didžiausiuose Lietuvos ir Estijos prekybos centruose. Pagrindinė užduotis buvo pagaminti išskirtinį stovą, visai  Reckitt Benckiser produkcijai, skirtai namų priežiūrai ir ne tik! 5 prekių ženklai „po vienu stogu“! Tegul Super pagalbininkai dirba Jums!

Lay‘s suteikia skonio gyvenimui!

UAB Lithuanian snacks užsakymu įgyvendintas MIX projektas Lietuvoje “Lay‘s suteikia skonio gyvenimui! Vasara skanesnė su Lay‘s!”. Ragauk naujus Lay‘s traškučius: šonkauliukų su padažu skonio bei sūrio ir prieskoninių žolelių skonio.

Interaktyvūs stendai su prekių išstatymu

UAB “Mineraliniai Vandenys” užsakymų penkiuose Hyper RIMI prekybos centruose įrengti interaktyvūs stendai su prekių išstatymais bei galimybe interaktyvaus ekrano pagalba išsirinkti skaniausio kokteilio receptą ir išsisiūsti jį sau arba draugui elektroniniu paštu.

Page 1 of 4
1234